Piosenka od Serca

13 czerwca br.  w parku przy naszej Szkole odbył się kon­cert w wykonaniu uczniów naszego Liceum pt. "Piosenka od serca", który ze względu na warunki pogodowe był "piosenką od serca w kroplach deszczu".  Mimo niesprzyjającej aury na widowni zasiadły kamiennogórskie przedszkolaki, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze, ZSS w Kamiennej Górze oraz naszej Szkoły i ich opiekunowie. Na koncercie byli także obecni przedstawiciele Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Było to kolejne przedsięwzięcie mające na celu wspieranie Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Organizacją wszelkich działań tradycyjnie zajmowały się panie Sylwia Gawerda i Anna Postawa przy wsparciu pani Sylwii Dylak i pana Piotra Rudzkiego.