Szkolny Dzień Edukacji Narodowej

W dniu dzisiejszym, 13 października 2020 r., wszystkie klasy miały okazję obejrzeć materiał filmowy pt. "Dzień Nau­czyciela", przygotowany przez uczniów i nauczycieli  w związku z tegorocznym Dniem Edukacji Narodo­wej. Były też życzenia od uczniów dla nauczycieli, kwiaty, słodkie upominki...
Później w auli szkolnej odbyła się kameralna uroczystość z udziałem Starosty Powiatu Kamiennogórskiego pana Jarosława Gęborysa i Wicestarosty Powiatu Kamiennogórskiego pani Małgorzaty Krzyszkowskiej, podczas której:

• Dyrektor Szkoły wraz z panem Starostą i panią Wicestarostą złożyli gratulacje pani Elżbiecie Syrek w związku z przyznaniem jej nagrody przez Ministra Edukacji Narodowej;
  • pan Starosta i pani Wicestarosta wręczyli pani Lidii Drozdowskiej nagrodę Starosty Powiatu Kamienno­górskiego;
  • Dyrektor naszej Szkoły wręczył przyznane przez siebie nagrody:
    • pani Beacie Czyczkan,
    • pani Władysławie Druciak,
    • pani Elżbiecie Gałczyńskiej-Wiatr,
    • pani Sylwii Gawerdzie,
    • panu Robertowi Kosińskiemu,
    • pani Wiesławie Kurnycie,
    • pani Aleksandrze Malinowskiej,
    • panu Ryszardowi Mierzwie,
    • pani Aldonie Siemieniec-Oleksy,
    • panu Jarosławowi Tułaczykowi.
  • pan Starosta i pani Wicestarosta pogratulowali przyznania stypedium "Ambasador Ziemi Kamiennogór­skiej", ustanowionego przez Radę Powiatu Kamiennogórskiergo, trójce naszych uczniów:
    • Sylwii Chronowskiej (w kategorii nauka),
    • Mateuszowi Chłądowi (w kategorii nauka),
    • Majce Germacie (w kategorii sport).

Kulminacyjna część uroczystości poprzedzona została krótkim występem artystycznym grupy uczniów naszego Liceum.

[zobacz album zdęć w szkolnych "Zdjęciach Google"]