XIII Filologa Wieczór z panem Arturem Andrusem

8 października br. odbył się XIII "Wieczór Filologa, którego goś­ciem specjalnym był tym razem pan Artur An­drus - polski dzien­nikarz i prezenter telewizyjny i radiowy, aktor, pisarz, poe­ta, autor tekstów piosenek, pio­senkarz, artysta kabaretowy i konferansjer.

Jak zawsze spotkanie poprowadził Dyrektor naszego Liceum pan Jacek Bruździak, a w trakcie Wieczoru swoje umiejętności wokalne i instrumentalne zaprezentowali uczniowie naszego Liceum.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego miłego, refleksyjnego, wesołego spot­kania z "mistrzem słowa", a szczególne podziękowania składamy: pani Beacie Czyczkan, pani Sylwii Dylak, pani Joannie Oleksy i panu Wiesławowi Kozłowskiemu.

[zobacz album zdęć w szkolnych "Zdjęciach Google"]