Studniówka 2023

7 stycznia 2023 r.  uczniowie z czterech klas czwartych naszego Liceum Ogólnokształcącego bawili się na Balu Stu­dniów­kowym, który odbył się w sali Hotelu "Maria An­to­ni­na" w Zagórzu Śląskim.

Podczas Studniówki przedstawiciele uczniów oraz rodziców  podziękowali Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu naszego LO za wspar­cie udzielanie uczniom w trudnej drodze naukowego rozwoju, której kolejny etap zamknie zbliżający się egzamin maturalny.
Oficjalnie Bal Studniówkowy rozpoczął Dyrektor naszego Liceum pan Jacek Bruździak i niezapomniany polonez w wykonaniu uczniów, którzy przygotowywali się do jego wykonania przez wiele godzin pod okiem pani Kata­rzyny Zaczek - nauczycielki wy­cho­wa­nia fizycznego.
A dalej... była zabawa, taniec, pamiątkowe zdjęcia, wspaniały tort.
Zabawa trwała prawie do białego świtu.