Czytanie na trawie

10 czerwca br.  odbyła się kolejna edycja "Czytania na trawie", która ze względu na warunki pogodowe prze­nie­siona została z parku do szkolnej auli.  Jak zwykle podczas tej imprezy młodzież naszej Szkoły spotkała się przedszkolakami z Publicznego Przedszkola nr 1 i Publicznego Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze oraz kamiennogórskiego Prywatnego Przedszkola "Stokrotka", a także grupą uczniów z klas młodszych ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze oraz ZSS w Kamiennej Górze i...

...było czytanie fragmentów "Kubusia Puchatka", były piosenki i wspólne tańce, były pluszaki, kocyki, bańki mydlane, były i przebrania... po prostu wspólna dobra zabawa dzieci, młodzieży i dorosłych.
Organizacją wszelkich działań tradycyjnie zajmowały się panie Sylwia Gawerda i Anna Postawa.