Koncert Czerwcowy

13 czerwca br. w naszej szkolnej auli odbył się po raz drugi "Koncert Czerwcowy - Zbyszek Stefański i Przyjaciele z to­wa­­rzy­­sze­niem chóru szkolnego" (naszego Liceum). Przy pełnej sali można było posłuchać śpiewu Zbyszka Stefańskiego, młodych wo­ka­li­stek Kingi Fryzowicz i Kariny Kubieniec, chóru „Akcent” oraz towarzyszącej im grupy instrumentalnej. Wykonanie utworów z re­per­tuaru "Grupy Bez Jacka", utworu "Wolność" grupy Chłopcy z Placu Broni oraz "Bohemian Rhapsody" grupy Queen spotkało się z gorącym przyjęciem widowni, która wypełniła aulę.

Jeden z utworów poświęcony został  pamięci Dominika Komorowskiego - do niedawna ucznia naszego Liceum - który kilka ty­godni temu przedwcześnie, tragicznie opuścił nasze szkolne, ziemskie szeregi.

[zobacz także:
- galerię zdjęć (w usłudze Zdjęcia Google),
- artykuł "
Zbyszek Stefański wraz z przyjaciółmi + 40" w serwisie juzwiesz24.pl (a w nim także materiał filmowy)
- film - nagranie własne.]