Grupa uczniów z klas trzecich na zajęciach w ośrodku CEEiK "Salamandra" w Myśliborzu (3a, 3c, 3d)

15-17 listopada 2023 r. 33 uczniów głównie z klas 3a i 3d uczes­­tni­czy w zajęciach laboratoryjnych oraz tere­no­wych w ośrodku edu­ka­cyj­nym Centrum Edu­kacji Eko­lo­gicznej i Krajo­znaw­stwa "Salamandra" w Myślibo­rzu.
Zajęcia tradycyjnie realizowane są w terenie oraz w laboratoriach chemicznym i biologicznym, ale tym razem uczniowie uczą się także tworzenia filmów przyrodniczych... a w ramach zajęć laboratoryjnych wytwarzali mydło chemiczne, glicerynowe.

Wyjazd realizowany był w ramach innowacji pedagogicznej prowadzonej w LO, w ramach której uczniowie między innymi uczestniczą w zajęciach terenowych oraz laboratoryjnych z chemii i biologii w pozaszkolnych ośrodkach edukacyjnych.
Opiekunami uczniów podczas wyjazdu byli panowie Wiesław Kozłowski  i Piotr Rudzki (wychowawca klasy 3d).