Znowu na międzynarodowych warsztatach artystycznych w niemieckim Grosshennersdorfie

Od 2 do 9 marca 2024 r.  14 uczniów z naszego Li­ce­um uczes­tniczyło w tygodniowych warsztatach zorga­ni­zo­wa­nych po raz kolejny w tym roku szkolnym w ramach trwa­ącego od wielu lat inter­kulturowego projektu edukacyjnego "Lanterna Futuri". Warsztaty odbywają się w niemieckim Grosshennersdorfie, a ich uczestnikami są uczniowie z naszego Liceum oraz ich czescy i niemieccy rówieśnicy.
Opiekunem naszych uczniów jest był po raz kolejny pan Piotr Rudzki.

Podczas warsztaów były rozgrzewki z elementami jogi przygotowane przez Marka z Teamu tłumaczy, które ładowały uczes­tników pozytywną energią na cały dzień. Na warsztatach fotograficznych była gra w skojarzenia, na Action Art opracowywanie scenariusza stop motion, a muzycy... grali.